با زبان جهانی، جهانی شوید

محتوا مهمترین ویژگی شهرت و موفقیت کسب و کار است

تولید محتوای انگلیسی

امروزه محتوا و نوشتار در رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات محیطی و به‌صورت کلی هر آنچه راه برقراری ارتباط بین کسب‌وکار و مخاطب به‌شمار می‌رود، دارای بیشترین اهمیت و تأثیر در موفقیت یا شکست آن است. کسب درآمد در سطح بین‌المللی نیازمند زبان و لحن بین‌المللی است. ازاین‌رو زبان بهترین و بلکه تنها کلید برای گشایش درهای پیشرفت و فرصت‌های طلایی و همچنین حفظ و ارتقای اعتبار یک شرکت به‌شمار می رود. در این مسیر نیز واژه همراه شماست؛ با در میان گذاشتن اهداف و پروژه‌هایتان با واژه تولید محتوای رسانه‌های خود را به افراد بومی و مسئلت به زبان انگلیسی می‌سپارید.

محتوا می‌تواند تأثیر بسزایی در پیشتازی کسب‌وکار شما و آگاهی‌بخشی نسبت به نشان تجاری‌تان ایفا کند. با استفاده از زبان انگلیسی، شما نه تنها نشان تجاری خود را جهانی می‌کنید و آن را به مشتریان و کاربران سراسر جهان عرضه می‌کنید، بلکه به عنوان یک کسب‌وکار بین‌المللی و معتبر شناخته خواهید شد. نویسندگان و تولیدکنندگان محتوای ما سابقه همکاری با سازمان‌های تجاری مختلف را در کارنامه‌ی خود دارند و قادرند برای نشان تجاری و استراتژی بازاریابی خاص شما محتوای دست‌اول و مرغوبی تهیه کنند.

ما معتقدیم که کلمات می‌توانند کوه‌ها را هم جابجا کنند و برای اثبات این مدعا وارد این عرصه شده‌ایم. تیم ما با کمال میل پروژه‌های تولید محتوای شما در تمامی زمینه‌‌های کاری را می‌پذیرد. اعضای تیم ما مستعد، خلاق و از همه مهم‌تر کاردان و انگلیسی‌زبان هستند. ما برای شما مطالب دقیق و در عین حال مهیجی تهیه خواهیم کرد و در این راه هیچ ابایی از بازنویسی دوباره‌ و دوباره‌ی متن نخواهیم داشت. ما یک سیاست دقیق رضایت مشتری داریم و تا رسیدن به هدف نهایی شما در دسترس خواهیم بود.

همه‌ی پروژه‌‌های تولید محتوای ما اختصاصی و دست‌اول هستند. حین همکاری با تیم تولید محتوای ما شما نگرانی‌ای در مورد استفاده مجدد از متون، سرقت ادبی یا مسائل مربوط به حقوق مؤلف نخواهید داشت. ما اطلاعات شما را مجدداً مورد استفاده‌ی قرار نمی‌دهیم و محتوای شما را به دیگران عرضه نمی‌کنیم. محتوایی که برای شما تولید می‌شود متعلق به خود شما می‌ماند.

اگر مایل هستید راجع به پروژه‌تان با ما گفت‌وگو کنید یا به ثبت سفارش مبادرت ورزید، از طریق فرم سفارش برای ما درخواست بفرستید یا از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. نوشتن اشتیاق ماست و ما بی‌صبرانه منتظر کمک کردن به کسب‌وکار شما هستیم.

مرحله 1 از 2

50%
  • برای مثال: پروژه تولید محتوا برای وب سایت
  • در صورت نیاز می‌توانید توضیحاتی در مورد سفارش خود اضافه کنید.

از سفارش تولید محتوای چه انتظاری باید داشته باشید؟

پاسخ این پرسش به سفارش شما بستگی دارد، اما نوشتن و تولید محتوا به طور کلی شامل برنامه‌ریزی، نوشتن و ویرایش متون دست‌اولی‌ است که می‌تواند برای وب‌سایت‌، شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و ویدئوهای شما مورد استفاده قرار گیرد. هر پلتفرم یا شبکه، زبان و نوع محتوای خاص خودش را می‌طلبد، چرا که مخاطبان منحصر به فرد خودش را دارد. بنابراین هدف و بستر هدف خود را با ما در میان بگذارید تا ما با استفاده از تاکتیک‌های خودمان برای کسب‌وکارتان منفعت و کامیابی به ارمغان بیاوریم.

 

    اگر برای ثبت سفارش نیاز به کمک دارید، کافی است در ساعات کاری ما با ما تماس بگیرید یا برای ما ایمیل بفرستید تا تیم ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس بگیرد.

    با ما تماس بگیرید