تولید محتوای انگلیسی

تولید محتوای جذاب ٬ غنی و مخاط‌ب‌پسند به زبان انگلیسی

seo

تولید محتوای انگلیسی

امروزه محتوا و نوشتار در رسانه‌های اجتماعی و تبلیغات محیطی و به‌صورت کلی هر آنچه راه برقراری ارتباط بین کسب‌وکار و مخاطب به‌شمار می‌رود، دارای بیشترین اهمیت و تأثیر در موفقیت یا شکست آن است. کسب درآمد در سطح بین‌المللی نیازمند زبان و لحن بین‌المللی است. ازاین‌رو زبان بهترین و بلکه تنها کلید برای گشایش درهای پیشرفت و فرصت‌های طلایی و همچنین حفظ و ارتقای اعتبار یک شرکت به‌شمار می‌رود. در این مسیر نیز واژه همراه شماست؛ با در میان گذاشتن اهداف و پروژه‌هایتان با واژه تولید محتوای رسانه‌های خود را به افراد بومی و مسلط به زبان انگلیسی می‌سپارید.

محتوا می‌تواند تأثیر به‌سزایی در پیشتازی کسب‌وکار شما و آگاهی‌بخشی نسبت‌به نشان تجاری‌تان (brand) ایفا کند. با استفاده از زبان انگلیسی، شما نه‌تنها نشان تجاری خود را جهانی می‌کنید و آن را به مشتریان و کاربران سراسر جهان عرضه می‌کنید، بلکه به‌عنوان یک کسب‌وکار بین‌المللی و معتبر شناخته خواهید شد. نویسندگان و تولیدکنندگان محتوای ما سابقهٔ همکاری با سازمان‌های تجاری مختلف را در کارنامهٔ خود دارند و قادرند برای نشان تجاری و استراتژی بازاریابی خاص شما محتوای دست‌اول و مرغوبی تهیه کنند.

اهمیت تولید محتوا چیست؟

ما معتقدیم که کلمات می‌توانند کوه‌ها را هم جابه‌جا کنند و برای اثبات این مدعا وارد این عرصه شده‌ایم. تیم ما با کمال میل پروژه‌های تولید محتوای شما را در تمام زمینه‌‌های کاری می‌پذیرد. اعضای تیم ما مستعد، خلاق و از همه مهم‌تر کاردان و انگلیسی‌زبان هستند. ما برای شما مطالب دقیق و در‌عین‌حال مهیجی تهیه خواهیم کرد و در این راه هیچ ابایی از بازنویسی دوبارهٔ متن نخواهیم داشت. ما سیاست دقیقی برای رضایت مشتری داریم و تا رسیدن به هدف نهایی‌تان در دسترس خواهیم بود.

همهٔ پروژه‌‌های تولید محتوای ما اختصاصی و دست‌اول هستند. حین همکاری با تیم تولید محتوایمان شما نگرانی‌ای در‌مورد استفادهٔ مجدد از متون، سرقت ادبی یا مسائل مربوط به حقوق مؤلف نخواهید داشت. ما اطلاعاتتان را مجدداً به‌کار نمی‌بریم و محتوایتان را به دیگران عرضه نمی‌کنیم. محتوایی که برای شما تولید می‌شود متعلق به خود شما می‌ماند.

اگر مایل هستید راجع به پروژه‌تان با ما گفت‌وگو کنید یا به ثبت سفارش مبادرت ورزید، از طریق فرم سفارش برای ما درخواست بفرستید یا از طریق تلفن یا ایمیل با ما تماس بگیرید. نوشتن اشتیاق ماست و ما بی‌صبرانه منتظر کمک کردن به کسب‌وکارتان هستیم.

 

از سفارش تولید محتوا چه انتظاری باید داشته باشید؟

پاسخ این پرسش به سفارش شما بستگی دارد، اما نوشتن و تولید محتوا به‌طورکلی شامل برنامه‌ریزی، نوشتن و ویرایش متون دست‌اولی‌ است که می‌تواند برای وب‌سایت‌، شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها و ویدئوهایتان به‌کار‌ گرفته شوند. هر پلتفرم یا شبکه، زبان و نوع محتوای خاص خودش را می‌طلبد، چرا‌که مخاطبان منحصر‌به‌فرد خودش را دارد. بنابراین هدف خود را با ما در میان بگذارید تا ما با استفاده از تاکتیک‌های خودمان برای کسب‌وکارتان منفعت و کامیابی به ارمغان بیاوریم.

اگر برای ثبت سفارش نیاز به کمک دارید، کافی است در ساعات کاری با ما تماس بگیرید یا برای ما ایمیل بفرستید تا تیم ما ظرف ۲۴ ساعت با شما تماس بگیرد.

برای ثبت سفارش تولید محتوا کلیک کنید