دربارهٔ گروه واژه

ارائه‌ دهندهٔ بالاترین کیفیت در خدمات نوشتار و تحصیل

دربارهٔ ما

«واژه» برای فراهم آوردن بهترین خدمات در حوزهٔ ویرایش، ترجمه، مشاورهٔ تحصیلی خارج از کشور و تولید محتوا به زبان انگلیسی بنا نهاده شده‌‌‌‌است. برای حصول نتیجهٔ درخشان و برجسته، گروه ما از کارشناسان انگلیسی‌زبان تشکیل شده که بومی آمریکا هستند. مؤسس و ناظر ارشد ترجمه و ویراستاری انگلیسی «واژه» فارغ‌التحصیل از دانشگاه شیکاگوی آمریکا و هدف گروه «واژه» را ارائهٔ بالاترین کیفیت در خدمات نوشتار و تحصیلی تعیین کرده‌است. هدف «واژه» ارائهٔ خدمات مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال با بالاترین کیفیت در زمان پیش‌بینی‌شده است. مأموریت غایی ما در تیم «واژه‌» این است که با افزایش کیفیت اجرای سفارش‌های مشتریان، رضایت کامل آنها را تضمین کنیم. ما تجربهٔ همکاری با ناشران، رسانه‌‌های داخلی، شرکت‌های داخلی و خارجی، استادان دانشگاه و دانشجویان را داریم.

«واژه» خدمات ترجمه و ویرایش حقوقی، اداری و دانشگاهی را ارائه می‌دهد. همچنین گروه «واژه» از مشارکت کارشناسان مجرب در امور گزینش، کسب کمک مالی و درخواست تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور بهره می‌برد. خدمات «واژه» تنها در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می‌شود و این مهم با همکاری کارشناسان ممتاز و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های ایالات‌ متحده ممکن می‌شود.

زبان مهم ترین ابزار بشر برای ارتباط مؤثر و بهینه است. با استفاده از خدماتمان در گروه «واژه» این ابزار اساسی هرگز مانعی در مسیر پیشرفتتان نخواهد بود و در عوض به امتیازی مثبت در مسیر تعالی شغلی و پیشرفت تحصیلی شما بدل خواهد شد. یکی از اهداف «واژه» این است که متون شما را با سطحی برابر با سطح نگارش یک بومیِ زبان خارجی مقصد به مخاطب شما ارائه دهد. بدیهی است که داوری و شایستگی محتوای کارهایتان به‌‌عنوان دانش‌آموز، دانشجو یا پژوهشگر باید براساس تلاش و شایستگی شما باشد و نه صرفاً مهارت زبانی یا توانایی نوشتاری شما. در گروه «واژه» تصحیح و بازنویسی مدارکتان با در نظر گرفتن مواردی نظیر انتخاب واژگان یا اصطلاحات صحیح با لحن و دستور زبان متناسب با متن انجام می‌پذیرد. همچنین اگر به‌‌دنبال محتوای فاخر به زبان انگلیسی هستید، «واژه» به شما اطمینان می‌دهد که مطالبی با کیفیت و ظرافت درخور نیازهای شغلی شما ارائه کند و نگرانی‌های ناشی از فقدان مهارت‌های نوشتاری‌تان را از بین ببرد.

 شفافیت ارتباط در هر کسب‌وکاری از مبانی اصولی به‌شمار می‌رود. «واژه» به شما اطمینان ‌خاطر می‌دهد که استاندارد نوشتار مدارکتان با ظرافت و متناسب با کار شما در بالاترین کیفیت حفظ شود. ناگفته پیداست که دوری و جلوگیری از هر نوع سوءتفاهم و بیان ناصحیح جزو اولویت‌های هر کسب‌وکاری است. «واژه» در کنار شماست تا از عبارت‌های صحیح و مناسب‌ترین واژگان بهره ببرید و اطمینان داشته باشید که پیام شما به‌درستی به دست مخاطب می‌رسد. علاوه ‌بر دقت، قابلیت امکان دریافت سریع خدمات نیز از مواردی است که «واژه» را از سایر رقبا متمایز می‌کند. با «واژه» احترام و توجه همکاران بومی‌زبان و مشتری‌های خود را به‌دست خواهید آورد.

حالا دیگر محتوا به استراتژی کلیدی کسب‌وکارهایی تبدیل گشته‌است که قصد به‌وجود آوردن مسیر رشد و تشکیل آگاهی نشانهٔ تجاری (brand) را دارند. کار کردن به زبان انگلیسی به معنی جهانی‌سازی نشانهٔ تجاری و در دسترس قرار دادن راحت‌تر آن برای مخاطبانی گسترده‌تر است. متخصصان تولید محتوای ما  با خلق درون‌مایه‌هایی یگانه راهگشای تأثیرگذاری بر رشد و تولید عایدی خواهند بود. چرا‌که فراتر از همه‌چیز این محتوای صادقانه و متناسب است که مشتری‌ها را به خود جذب می‌کند.

ارزش‌های گروه ما چیست؟

 

  متعهد: پشتیبانی و همراهی از آغاز تا پایان

 ژرف‌نگر: توجه عمیق و نظام‌مند به جزئیات.

  مجرب: به‌کارگیری تجارب راهبردی در راستای انجام اصولی خدمات.

  پویا: تلاش بی‌وقفه در جهت گسترش و بهبود خدمات در بستر علم و تجربه.