درباره ما

«واژه» برای فراهم آوردن بهترین خدمات در حوزه‌ی ویرایش، ترجمه، مشاوره‌ی تحصیلی خارج از کشور و تولید محتوا به زبان انگلیسی بنا نهاده شده‌ ‌‌است. جهت حصول نتیجه‌ی درخشان و برجسته، گروه ما از کارشناسان انگلیسی‌زبان تشکیل شده که بومی آمریکا هستند. مؤسس و ناظر ارشد ترجمه و ویراستاری انگلیسی «واژه» فارغ التحصیل از دانشگاه شیکاگوی آمریکا و هدف گروه «واژه» را ارائه‌ی بالاترین کیفیت در خدمات نوشتار و تحصیلی تعیین نموده است. هدف «واژه» ارائه‌ی خدمات مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال با بالاترین کیفیت در زمان پیش‌بینی‌شده است. مأموریت غایی ما در تیم «واژه‌» این است که با افزایش کیفیت اجرای سفارش‌های مشتریان، رضایت کامل آن‌ها را تضمین کنیم. ما تجربه‌ی همکاری با ناشران، رسانه‌‌های داخلی، شرکت‌های داخلی و خارجی، اساتید دانشگاه و دانشجویان را داریم.

 

«واژه» خدمات ترجمه و ویرایش حقوقی، اداری و دانشگاهی را ارائه می‌دهد. همچنین گروه «واژه» از مشارکت کارشناسان مجرب در امور گزینش، کسب کمک مالی و درخواست تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور بهره می‌برد. خدمات «واژه» تنها در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می‌شود و این مهم با همکاری با کارشناسان ممتاز و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های ایالات‌ متحده ممکن می‌شود.

 

زبان مهمترین ابزار بشر برای ارتباط مؤثر و بهینه است. با استفاده از خدمات ما در گروه «واژه» این ابزار اساسی هرگز مانعی در مسیر پیشرفت شما نخواهد بود و در عوض به امتیازی مثبت در مسیر تعالی شغلی و پیشرفت تحصیلی شما بدل خواهد شد. یکی از اهداف «واژه» این است که متون شما را با سطحی برابر با سطح نگارش یک بومی زبان خارجی مقصد به مخاطب شما ارائه دهد. بدیهی است که داوری و شایستگی محتوای کارهای شما به‌ عنوان دانش‌آموز، دانشجویا پژوهشگر باید براساس تلاش و شایستگی شما باشد و نه صرفاً مهارت زبانی یا توانایی نوشتاری شما. در گروه «واژه» تصحیح و بازنویسی مدارک شما با در نظر گرفتن مواردی نظیر انتخاب واژگان یا اصطلاحات صحیح با لحن و دستور زبان متناسب با متن انجام می‌پذیرد. همچنین اگر به ‌دنبال محتوای فاخر به زبان انگلیسی هستید، واژه به شما اطمینان می‌دهد که مطالبی با کیفیت و ظرافت درخور نیازهای شغلی شما ارائه کند و نگرانی‌های ناشی از فقدان مهارت‌های نوشتاری شما را از بین ببرد.

 

 شفافیت ارتباط در هر کسب‌وکاری از مبانی اصولی به‌شمار می‌رود. «واژه» به شما اطمینان ‌خاطر می‌دهد که استاندارد نوشتار مدارکتان با ظرافت و متناسب با کار شما در بالاترین کیفیت حفظ شود. ناگفته پیداست که دوری و جلوگیری از هر نوع سوءتفاهم و بیان ناصحیح جزو اولویت‌های هر کسب‌وکاری است. واژه در کنار شماست تا از عبارت‌های صحیح و مناسب‌ترین واژگان بهره ببرید و اطمینان داشته باشید که پیام شما به درستی به دست مخاطب می‌رسد. علاوه ‌بر دقت، قابلیت امکان دریافت سریع خدمات نیز از مواردی است که «واژه» را از سایر رقبا متمایز می‌کند. با «واژه» احترام و توجه همکاران بومی‌زبان و مشتری‌های خود را به دست خواهید آورد.

 

حالا دیگر محتوا به استراتژی کلیدی کسب‌وکارهایی تبدیل گشته است که قصد به وجود آوردن مسیر رشد و تشکیل آگاهی برند را دارند. کار کردن به زبان انگلیسی به معنی جهانی‌سازی برند و در دسترس قرار دادن راحت تر آن برای مخاطبانی گسترده‌تر است.  متخصصین تولید محتوای ما  با خلق درون‌مایه‌هایی یگانه راهگشای تاثیرگذاری بر رشد و تولید عایدی خواهند بود. چرا که فراتر از همه‌چیز این محتوای صادقانه و متناسب است که مشتری‌ها را به خود جذب می‌کند.

آرزش های «واژه»

متعهد

پشتیبانی و همراهی از آغاز تا پایان

ژرف‌نگر

توجه عمیق و نظام‌مند به جزئیات

مجرب

به‌کارگیری تجارب راهبردی در راستای انجام اصولی خدمات

پویا

تلاش بی‌وقفه در جهت گسترش و بهبود خدمات در بستر علم و تجربه

با ما تماس بگیرید