سیاست حفظ حریم خصوصی

 

گروه واژه آفرین شیوا وب‌سایت https://www.vajeh.org را مدیریت می‌کند. این صفحه شما را از خط مشی‌های مربوط به جمع‌آوری‌، استفاده و افشای اطلاعات شخصی دریافتی از کاربران سایت مطلع می‌کند. خط مشی گروه «واژه آفرین شیوا» احترام به حریم شخصی شماست که مشخصاً معطوف به اطلاعاتی است که از طریق وب‌سایت قابل جمع‌آوری هستند. ما از اطلاعات شخصی شما فقط برای بهسازی و ارتقای وب‌سایت استفاده می‌کنیم. با استفاده از وب‌سایت‌ ما، شما با جمع‌آوری و استفاده از اطلاعاتتان مطابق با خط مشی ذیل موافقت می‌کنید.     ما در راستای ارائه‌ی خدمت‌ درخواستی شما، اطلاعات جمع‌آوری شده را تا فقط تا زمانی که لازم باشد نگهداری می‌کنیم. به منظور جلوگیری از پاک شدن، به سرقت رفتن، دسترسی غیرمجاز، فاش شدن، کپی شدن، مورد استفاده قرار گرفتن و جرح و تعدیل، از اطلاعات ذخیره‌شده‌ی شما با روش‌های تجاری مرسوم محافظت می‌کنیم.

حین استفاده از وب‌سایت ما‌، ممکن است از شما بخواهیم که اطلاعات شناسایی شخصی خاصی را در اختیارمان قرار دهید که می‌تواند برای ارتباط با شما یا شناسایی‌تان مورد استفاده قرار گیرد. اطلاعات شناسایی شخصی ممکن است شامل نام‌، شماره تلفن و آدرس ایمیل («اطلاعات شخصی») شما باشد، اما لزوماً به این اطلاعات محدود نمی‌شود.   ما هیچ‌کدام از اطلاعات شخصی شما را به صورت عمومی منتشر نمی‌کنیم و آن‌ها را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نمی‌گذاریم. البته این به استثنای مواردی است که قانوناً به این کار مکلف شده باشیم.   وب‌سایت ما ممکن است به وب‌سایت‌های خارجی که توسط ما اداره نمی‌شوند‌، متصل شود. لطفاً توجه داشته باشید که ما هیچ گونه کنترلی روی محتوا و عملکرد این وب‌سایت‌ها نداریم و نمی‌توانیم مسئولیت خط مشی‌‌های مربوط به حریم خصوصی آن‌ها را بپذیریم.   شما با علم به این مسئله که ما ممکن است نتوانیم برخی از خدمات مورد نظرتان را به شما ارائه دهیم‌، می‌توانید درخواست ما نسبت به اخذ اطلاعات شخصی‌تان را رد کنید.

اطلاعات پرونده‌ی رخداد (Log File)  

ما همانند بسیاری از وب‌سایت‌ها‌، اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که مرورگر شما با هر بار اتصال به وب‌سایت ما تحت عنوان «اطلاعات پرونده‌ی رخداد» برایمان ارسال می‌کند.   این اطلاعات ممکن است شامل نشانی آی پی رایانه‌ی شما‌، نوع مرورگر‌، نسخه‌ی مرورگر‌، صفحات بازدید شده‌‌، زمان و تاریخ بازدید‌، زمان صرف شده درصفحات و سایر اطلاعات آماری مرتبط باشد.   علاوه بر این‌، ما ممکن است از خدمات اشخاص ثالث یا ابزارهای تبلیغاتی تحلیلی مانند Google Analytics و سایر سرویس‌های مشابه استفاده کنیم‌ که بخشی از تمرکزشان بر جمع‌آوری، رصد و تحلیل استفاده‌ی کاربران از وب‌سایت به منظور درک بهتر فعالیتِ برخط و بهبود تجربه‌ی کاربری‌ شماست.

کلوچک‌ها (Cookies)

کلوچک‌ها پرونده‌‌هایی با داده‌های مختصر هستند که ممکن است هر شناسه‌ی منحصر به فرد ناشناسی را شامل بشوند. کلوچک‌ها از وب‌سایت‌ها به مرورگر شما ارسال می‌شوند و در درایو دیسک سخت رایانه‌ی شما ذخیره می‌گردند.   مانند بسیاری از وب‌سایت‌‌ها‌، ما از «کلوچک‌ها» برای جمع‌آوری اطلاعات شما استفاده می‌کنیم. شما می‌توانید به مرورگر خود فرمان بدهید که تمام کلوچک‌ها را رد کند یا حین ارسال کلوچک‌ها شما را از این امر مطلع سازد. با این حال، اگر ارسال کلوچک‌ها را قبول نکنید‌، ممکن است نتوانید از پاره‌ای از امکانات وب‌سایت ما استفاده کنید.

امنیت

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما مهم است‌، اما به یاد داشته باشید که هیچ شیوه‌ی انتقال اینترنتی یا روش ذخیره‌ی الکترونیکی‌ای صد درصد ایمن نیست. با این‌که ما نهایت تلاشمان را صرف می‌کنیم تا از ابزارهای قابل قبول تجاری برای محافظت از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم‌، هرگز نمی‌توانیم امنیت مطلق اطلاعات شما را تضمین کنیم.

تغییر خط مشی موجود حفظ حریم خصوصی

این خط مشی حفظ حریم خصوصی از تاریخ ۱ ژوئیه‌ی ۲۰۲۰ قابل اجراست، مگر در موارد تغییرات احتمالی آتی در مفاد خط مشی که بلافاصله پس از انتشار در این صفحه قابل اجرا خواهد بود.   ما این حق را برای خودمان قائلیم که هر زمان که بخواهیم خط مشی حفظ حریم خصوصی خود را به روزرسانی کنیم یا تغییر دهیم‌، فلذا شما باید خط مشی حفظ حریم خصوصی ما را متناوباً مورد بررسی قرار دهید. استفاده‌ی مداوم شما از خدمات ما، پس از ابلاغ هرگونه تغییر در خط مشی حفظ حریم خصوصی در این صفحه‌ به مثابه‌ی اطلاع شما از تغییرات و رضایت شما نسبت به مفاد این خط مشی خواهد بود.   در صورت ایجاد هرگونه تغییر در خط مشی حفظ حریم خصوصی‌ مراتب را از طریق آدرس ایمیلی که به ما ارائه داده‌اید‌ یا با قرار دادن یک اعلامیه قابل توجه در وب‌سایت به شما اطلاع خواهیم داد.

با ما تماس بگیرید

اگر در مورد خط مشی حفظ حریم خصوصی پرسشی دارید‌ با ما تماس بگیرید.