شرایط و ضوابط

 

با تشکر از بازدید شما از وب‌سایت https://www.vajeh.org که متعلق به «گروه واژه آفرین شیوا» است. در صورت بازدید‌، استفاده یا خرید هر یک از خدمات وب‌سایت ما از جمله ویرایش‌، ترجمه‌، تولید محتوا یا مشاوره‌ی دانشگاهی‌، شما تحت شرایط ذکر شده قرار خواهید گرفت. پس لطفاً شرایط زیر را به‌دقت مطالعه کنید.

ارتباطات الکترونیکی

شما متوجه‌اید که با استفاده از وب‌سایت ما‌، خرید خدمات یا تماس گرفتن با ما از طریق ایمیل با ما به صورت الکترونیکی در ارتباط هستید. این بدان معنا است که ما از طریق ایمیل یا اعلان‌‌های وب‌سایتمان با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد. کلیه متون، توافق‌نامه‌‌ها‌، اعلامیه‌‌ها و سایر مواردی که به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شوند‌ حکم مدارک مورد نیاز قانونی‌ای دارند که بایستی کتباً عرضه شوند.

دسترسی به وب‌سایت

این وب‌سایت متعلق به گروه «واژه‌ آفرین شیوا» است و هیچ کس به هیچ وجه حق ندارد تمام یا بخشی از محتوای وب‌سایت را دانلود یا اصلاح کند‌، مگر این‌که رضایت کتبی گروه «واژه آفرین شیوا» موجود باشد. شما اجازه‌ی فروش مجدد یا استفاده تجاری از وب‌سایت‌، محتوا،‌ خدمات‌، توضیحات‌، قیمت‌‌ها یا هر نوع اطلاعات دیگری از وب‌سایت ما را نخواهید داشت. همچنین اجازه نخواهید داشت بدون کسب رضایت کتبی ما‌ هیچ کدام از متون، تصاویر، لوگوها و نشان تجاری ما را تکثیر‌ یا بازتولید‌ کنید، در معرض فروش‌ قرار دهید یا اصلاح کنید و تغییر دهید.

حقوق مؤلف

این وب‌سایت متعلق به گروه «واژه آفرین شیوا» است و توسط قوانین حقوق مؤلفین و صاحبان نشان‌های تجاری محافظت می‌شود. شما به هیچ طریقی قادر به بازتولید‌، تغییر‌، تکثیر، انتشار مجدد‌، بارگذاری‌ و ارسال هیچ بخش از محتوای وب‌سایت اعم از از متن‌، کد یا تصویر نیستید.   کلیه‌ی اشخاص یا کسب‌وکارهایی که مطلبی برای گروه «واژه آفرین شیوا‌» ارسال می‌کنند صاحب حق مؤلف مطلب ارسالی هستند و ما هیچ گونه حقی مبنی بر امتیاز، یا حق مالکیت این مطالب برای خودمان قائل نیستیم.   کلیه مطالب تهیه شده برای مشاغل یا اشخاص حقیقی تحت عنوان تولید محتوا، آفرینش یا نگارش کاملاً منحصر به فرد خواهند بود و تحت پوشش قانون حقوق مؤلفین قرار دارندو مورد استفاده مجدد‌، انتشار مجدد یا تکثیر قرار نخواهند گرفت.

متون ارسالی

ما این حق را برای خودمان قائلیم که از قبول هرگونه متن یا پروژه‌ی ارسالی، براساس محتوای آن یا به اختیار خود بر اساس سایر دلایل، امتناع کنیم. هیچ مسئولیتی در قبال محتوای مطالب ارسالی توسط شما یا شخص ثالث به عهده‌ی گروه «واژه آفرین شیوا» نخواهد بود.   ما در مورد اعمال تغییراتی که ممکن است برای مطالب ارائه شده شما مفید باشد راهنمایی ارائه می‌دهیم. بنابراین‌، ما هیچ مسئولیتی را در قبال متنی که به عنوان کار نهایی در نظر گرفته شده است‌، نمی پذیریم. مسئولیت خدمات تکمیل شده کاملاً بر عهده شما یا شخص ثالثی است که مطالب را ارسال کرده است.     شما فارغ از این‌که تصمیم گرفته اید متون آماده شده را از حساب کاربری خود در وب‌سایت یا از طریق ایمیل دریافت کنید، یگانه مسئول بارگیری و ذخیرهٔ‌ی اسناد خود هستید.

هزینه‌ها

گروه «واژه آفرین شیوا» در وب‌سایت خود قیمت‌هایی برای خدماتش تعیین کرده و خدمات لازم باید به صورت پیش‌پرداخت پیش از شروع خدمت تسویه شود. در صورتی که شما قادر به پرداخت هزینه خود نیستید‌، ما این حق را برای خودمان قائلیم که درخواست شما را نپذیریم یا از شروع خدمت‌رسانی امتناع کنیم. کلیه‌ی پرداخت‌ها باید در تاریخ صدور فاکتور صورت گیرند و در مواقعی که یک سرویس با شرایط پرداخت متفاوتی انجام می‌شود، متن کامل‌شده تا پیش از تکمیل وجه توسط شما یا شخص ثالث تحویل داده نخواهد شد. لغو سفارش ارسال شده پس از ۸ ساعت از ثبت سفارش بسته به میزان کاری که روی متن انجام شده است‌، ممکن است منجر به کسر هزینه‌‌های ابطال سفارش شود.     در صورت ارسال مطالب بر اساس شمار کلمات‌، شما موظف به اعلام دقیق تعداد کلمات سند خود و هرگونه اطلاعات مرتبط ضروری دیگر هستید. در صورت بروز خطا در شمارش کلمات یا ارائه‌ی توضیحات، شما موظفید ظرف مدت ۳ روز ازدریافت اخطار هزینه‌‌های اضافی را پرداخت کنید. در صورت پرداخت‌ مبلغ مازاد، ما ظرف مدت ۲ روز کاری بازپرداخت را انجام خواهیم داد.

عودت وجه

ما خود را موظف به بازپرداخت هزینه‌ی پرداختی شما بابت هرگونه خدمات و تحت هر شرایطی نمی‌دانیم‌، مگر اینکه این امر با رضایت کامل گروه «واژه آفرین شیوا» انجام شود. در شرایطی که از ما درخواست عودت وجه دارید‌، ما پرونده شما را با دقت بررسی خواهیم کرد و به شما اطلاع می‌دهیم که آیا بازپرداخت ممکن است یا خیر. در حالی که با عودت وجه موافقت شود، وجوه به همان روش پرداخت اصلی ظرف مدت ۵ روز کاری عودت داده خواهد شد.

مشتریان

در صورتی که شما اطلاعات دقیقی در اختیار ما قرار ندهید یا در پاسخگویی تعلل کنید مسئولیت تأخیر در ارائه خدمات به عهده‌ی ما نخواهد بود.     اگر تصمیم به ایجاد یک حساب کاربری در وب‌سایت گرفتید‌، وظیفه محافظت از اطلاعات و هرگونه فعالیت در حساب به عهده‌ی خودتان خواهد بود. شما موظفید اسناد خود را بلافاصله پس از ارائه خدمات بارگیری کنید و به هیچ وجه نمی توانید با وب‌سایت به عنوان محل ذخیره‌ی اسنادتان رفتار کنید.     در صورت هرگونه تجدید نظر درخواستتان‌، شما وظیفه دارید ظرف ۲۴ ساعت از زمان ارسال مطالب مراتب را به ما اطلاع دهید. ما این حق را برای خود قائلیم که در صورت دریافت درخواست‌‌های تجدید نظر پس از زمان اعلام شده‌، درخواست شما را رد کنیم.   شما فقط واجد شرایط دریافت خدماتی هستید که خریداری کرده‌اید. ما حق داریم در مواردی که درخواست شما از توضیحات کتبی شما در وب‌سایت یا اعلام ما از طریق ارتباطات الکترونیکی‌ فراتر برود از ارائه‌ی خدمات به شما امتناع کنیم.

گروه «واژه آفرین شیوا» می‌تواند این شرایط را در هر زمان و بدون هیچ‌گونه اخطار قبلی تغییر دهد. این مسئولیت شماست که اعلان‌ها را در وب‌سایت ما مطالعه کنید. این شرایط آخرین بار در اول ژوئیه سال ۲۰۲۰ اصلاح شده است.